TADY CHCI BYDLET!

„Eliška“ je situována na okraji širšího centra Prahy, v srdci Vysočan, které jsou nejrychleji se rozvíjející pražskou čtvrtí.

Optimální dopravní spojení - stanice metra Českomoravská a Vysočanská, obě ve vzdálenosti přibližně 5min. pěšky, jízda metrem do centra trvá pouze 10min. Hustá síť tramvajových a autobusových linek v pětiminutové vzdálenosti se zastávkami na Harfě nebo náměstí OSN, ve stejné vzdálenosti železniční nádraží Praha-Libeň.

Bezproblémová dostupnost Pražského okruhu s přímým napojením na kteroukoliv dálnici.

Veškeré občanské služby v bezprostředním okolí, zahrnující mimo jiné, zdravotní služby ve Vysočanské nemocnici s poliklinikou, rozsáhlou síť škol, obchodů, nákupní střediska Galerie Harfa a Fenix.

Sport a aktivní využití volného času, kromě fitnes přímo v objektu, nejnovější cyklostezka probíhající pod okny, pestrá nabídka sportovišť v okolí, 50m vzdálený park vedoucí k říčce Rokytka, další zelené plochy v docházkové vzdálenosti.

O2 Arena se sportovními a kulturními programy a Galerie Harfa se zábavním vyžitím pro celou rodinu ve vzdálenosti 5min.pěšky.

Příklad docházkových vzdáleností
  • Stanice Metra B Vysočanská – 5 minut
  • Stanice Metra B Českomoravská – 6 minut
  • Zastávka tramvaje 8, 25 a 52, Nádraží Libeň – 3 minuty
  • Vlakové nádraží Praha Libeň – 4 minuty
  • Nákupní galerie Fénix – 5 minut

LOKALITA